אתרי מאמרים ככלי לקידום האתר

ישנם עשרות אתרים באינטרנט המוקדשים לפרסום מאמרים, והם מכונים "אתרי מאמרים". אתרי מאמרים הם אתרים המיועדים לפרסום תוכן בצורה חופשית על ידי כותבים ומקדמי אתרים, בדרך כלל ללא תשלום. אתרים אלה מכילים מאות טקסטים בכל נושא שבעולם. הטקסטים עשויים להיות טקסטים ברמה אקדמית, טקסטים שיווקיים, מאמרים פובליציסטיים וטורי דיעה.

מדוע יש צורך באתרי מאמרים?

אתרי מאמרים ממלאים מספר פונקציות עבור גולשים, כותבים ואנשים העוסקים בקידום באינטרנט. ראשית, הם מהווים פלטפורמה בה ניתן לפרסם טקסטים ללא הגבלה וללא תשלום. הדבר עשוי להיות שימושי מאוד למי שצריך להעלות טקסט לאינטרנט על מנת להפיצו באמצעות קישורים אל הדף בו נמצא המאמר. אם ברצוני לפרסם תלונה על חברה מסחרית שעשתה לי עוול, או על סכסוך שיש לי עם הרשות המקומית אתר מאמרים עשוי להיות מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר פייסבוק, משום שהטקסט באתר המאמרים נסרק על ידי גוגל וכך עולה הסיכוי שגולשים אחרים ימצאו אותו במנועי החיפוש.

פונקציה נוספת של אתר מאמרים היא ניהול התדמית שלי ברשת. אתרי המאמרים הגדולים והוותיקים כוללים גם דפי כותבים בהם נמצאים במרוכז כל הטקסטים שנכתבו על ידי משתמש מסויים, בצירוף פרטים אישיים שהזין לחשבונו. זו יכולה להיות דרך מצויינת לחשוף מעסיקים פוטנציאליים לתכנים שנכתבו על ידינו, לעבודה עיתונאית שביצענו וכן הלאה.

הפונקציה האחרונה, ואולי החשובה והנפוצה ביותר של אתרי המאמרים, היא קידום במנועי החיפוש. אתרי מאמרים מאפשרים לנו להטמיע קישורים בגוף הטקסט שכתבנו, בדרך כלל בין 2 ל-6, וקישורים אלה מסייעים בקידום האתרים אליהם אנחנו מקשרים. למעשה, מרבית המאמרים המופיעים כיום באתרי מאמרים נועדו למטרה זו.

כיצד עובד קידום אתרים באתרי מאמרים?

לשם הדוגמה נניח כי ברצוננו לקדם אתר העוסק בטיפולי שיאצו. כחלק ממאמצי הקידום שלנו במנועי החיפוש, נמלא את האתר בתוכן איכותי ומקיף ונהפוך אותו לשימושי ומועיל לגולש. עם זאת, לקישורים המובילים לאתר יש חשיבות רבה בעיני מנוע החיפוש, שכן הוא מודד את מידת הפופולריות של האתר לפי האתרים המקשרים אליו. עם זאת, מנועי החיפוש בימינו מוודאים כי העמודים מהם יוצאים הקישורים וההמלצות על האתר שלנו עוסקים בנושא שרלוונטי לאותו קישור. שתילת קישור לאתר על טיפולי שיאצו מדף שעוסק בכדורגל לא תועיל לנו כמו קישור מדף העוסק בשיאצו או ברפואה אלטרנטיבית. כאן אתרי המאמרים נכנסים לתמונה.

מאמר על שיאצו המופיע באתר מאמרים, ובו קישור אל האתר שבדוגמה, "יראה" למנוע החיפוש שהאתר שלנו פופולרי בתחומו. היות וקיימים עשרות רבות של אתרי מאמרים ברשת, ניתן לחזור על התהליך שוב ושוב עם תוכן מקורי וליצור את הרושם שאתר השיאצו שלנו הוא גורם מוסמך בתחום, משום שהרבה עמודים העוסקים בשיאצו בוחרים בו כמקור השווה קישור.

מה צריך לעשות בשביל לקדם את האתר בדרך זו?

אנו ממליצים לרכוש חבילת מאמרים בנושא מסויים. חשוב שהמאמרים שנרכוש יכילו לפחות 300-400 מילים, ויהיו כתובים ברמה גבוהה וללא שגיאות. את המאמרים נפרסם במספר רב ככל האפשר של אתרי מאמרים ונשתול קישורים רלוונטיים לאתרנו. כך נוכל להפיק את המירב מאתרי מאמרים ולקדם את האתר שלנו במנוע החיפוש לעבר המקום הראשון.

אתרי מאמרים מובילים

מאמרים – articles.co.il

פרסום מאמרים – publish-articles.co.il

academics – ספריית המאמרים של ישראל

פרינטה – מאמרים

כותבים – מאמרים לשימוש חופשי

publisher מאמרים

ועוד רבים אחרים…

  • Categories

    • אין קטגוריות
  • Archives

  • Meta